Bóle reumatyczne po wysiłku

Dzien dobry,ja z takim pytaniem czy bole reumatyczne moga byc od kregoslupa?wyniki reumatyczne sa w porzadku a po jakism wysilku boli wszytsko tak jakby bylo zwichniete,nieraz jest spuchniete i zaczerwienione,bola takie miejsca ze nawet nie wiedzialam ze tam moze bolec

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! W zależności od lokalizacji, część dolegliwości może być wynikiem patologii w obrębie kręgosłupa. Sugeruję konsultację ze specjalistą reumatologiem.