Wędrujące bóle w klatce piersiowej i uczucie rozpierania

Prosze o jakas wskazowke. Bole w klatce piersiowej. Czasami uczucie rozpierania. Wedrujace. Brak stalej lokalizacji. Kilkukrotne juz EKG w porzadku. W tym jedno wysilkowe. RTG thorax tez ok.Mam wrazenie jakby bole byly bezposrednio bod skora. Czasami ucisk w okolicy bolacego miejsca pomaga. Pomaga tez sen. Rano jest zdecydowanie lepiej. Pomocne jest tez lezenie na plecach na podlodze i glebokie oddechy. Tyle ze to wszytsko pomoc dorazna. Zas problem powraca ostatnio w sumie codziennie.Co dalej.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję koniecznie udać się do lekarza rodzinnego, po wstępnym badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie. Sądzę, że być może bóle pochodzą od kręgosłupa, należałoby rozszerzyć diagnostykę w tym kierunku. A czy były oznaczane enzymy sercowe?