Wypadanie płatka zastawki mitralnej a bóle w klatce piersiowej

Witam.Kiedy wykonuje nastepujacy trening:https://www.youtube.com/watch?v=g-uOzqUkV3I juz na samym poczatku, przy ryszaniu ramionami za kazdym razem odczuwam ból w klatce piersiowej blizej prawej strony.Wtedy biore glebokie oddechy,ale przewaznie niewiele to pomaga,wiec nie wykonuje tego treningu.Co moze byc przyczyna tego bolu?Mialam robione nie raz EKG, wyszly prawidlowo.Echo serca wykazalo wypadanie platka zastawki mitralnej.Prosze o pomoc.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do lekarza kardiologa w celu określenia najbardziej odpowiedniego wysiłku. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.