Wędrujące bóle w klatce piersiowej a ryzyko choroby wieńcowej

mezczyzna l.41od ok.3 miesiecy mam codzienne wedrujace bole w klatce piersiowej i pod nia.od 4 lat lecze sie na nadcisnienie (130,135/75,80)badania;ekg,ekgwysilkowe,echo serca,doppler wporzadku,wszystko w normie,serce o powiekszonej lewej komorze,ale tez w normie,cholesterol,trojglicerydy w normie,cukier lekko podwyzszony.bole nie wystepuja podczas wysilku,ani po nim racczej w spoczynku.ojciec po zawale i bypassach.czy przyczyna dolegliwosci moze byc choroba wiencowa?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udac się do lekarza kardiologa. Po badaniu będzie można coś więcej