Bóle śródstopia po złym postawieniu stopy

Witam . Prosze o rade, boli mnie srodstopie. 5miesiecy temu zle stanelam na boku lewej stopy, ciagle chodze na fizjoterapie ale Nic, na rtg Nic , zlamania niema a czy zdjecie moglo byc zle zrobione? Boli mnie ciagle kuje i tak piecze, nie moge ta noga zgniesc pustej butelki plastikowej, ani mocniej przydusic, smaruje zelem i zapain biore,, bylam tylko u lekarza ogolnego, czemu to boli tak dlugo?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jeśli objawy utrzymują się tak długo a stosowane leczenie nie przynosi oczekiwanych rezultatów, to warto pomyśleć o specjalistycznej konsultacji ortopedycznej. Skierowanie do specjalisty uzyska Pani od lekarza POZ.