Bóle stawów i mdłości a stosowanie Pabidexametason

Witam, mam 28 lat choruje na WPN późno ujawniający, od 2 lat przyjmuje Pabidexametason. Niestety czasami mam straszne bole stawów, mdłosci, tradzik (twarz, plecy, skóra glowy) zmeczenie i wiele innych .. czasami ciezko funkcjonowac.. prosze o informacje czy Dexa to jedyny sposób leczenia tej choroby. ciezko wyobrazic mi siebie ze do konca zycia bede miala takie dolegliwosci :(

Magdalena StusiĹska

Niestety, leczenie substytucyjne jest jedynym dostępnym leczeniem, proszę skonsultować sie z lekarzem czy przyjmuje Pani właściwą dawkę leku.