Bóle stawów, problemy ze wzrokiem, przebarwienia skórne

Co jakiś czas pojawiają się u mnie dziwne objawy. Ostatnio bóle stawów, wcześniej problemy ze wzrokiem czy też dziwne plamy na skórze, bóle głowy, wypadanie włosów. Te problemy pojawiają się i po pewnym czasie ustępują. Nie wiem czy może to mieć związek z badaniem, które kilka lat temu wykonałam w kierunku boreliozy, test był taki podstawowy,nie był to WESTBlot i oba testy wyszły dodatnie, IGM i IGG ale nie aż tak wysokie. Nie wiem wobec tego, czy można sugerować się tymi badaniami?

Lek. Tomasz Budlewski

proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego, po wstępnym badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.