Zapytaj lekarza

7 3 7 , 1 1 5

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Bóle stawów, trudności z chodzeniem i problem z koncentracją a określenie stopnia boreliozy

Jaki to stopień boleriozy jest przeciwciała w kl IgG wynik 9,04 przeciwciała w kl JgM 24,47,biorę antybiotyki już 2 mięsiąc paraliże odstąpiły przestałem bełkotać i niemam niedowładów kończyn dolnych i górnych ale problem pojawił się ze stawami bolą mnie i czasami mam trudności z chodzeniem muszę odpocząć co najmniej jeden dzień i mam jeszcze problem z koncetracją.Pierwsze objawy pojawiły się we wrześniu dokładnie 20,wylondowałem 3 razy w szpitalu z paraliżami i niedowładami.
MĘŻCZYZNA, 30 LAT ponad rok temu

#dziejesienazywo: Czym jest wirus HIV i jaka jest skala jego występowania

Charlie Sheen oficjalnie przyznał, że jest nosicielem wirusa HIV, co ukrywał przez wiele lat. Jak wyglądają statystyki zachorowalności w Polsce i na świecie? Czym jest wirus HIV? Kto znajduje się w grupie ryzyka i w jaki sposób sprawdzić, czy jesteśmy jego nosicielami. Czy każda osoba zakażona wirusem HIV zachoruje na AIDS? Na te i inne pytania odpowiada gość Pauliny Smaszcz-Kurzajewskiej - immunolog dr Paweł Grzesiowski.

Aleksander Ropielewski
79 poziom zaufania

Z Pańskiego opisu wynika, że jest to stadium wczesne rozsiane. W większości przypadków wczesne leczenie rokuje wyleczeniem.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy