Bóle szyi przy poruszaniu

od kilku dni strasznie mnie boli szyja, szczególnie przy poruszaniu. zaczęło się od lewej strony, pomyślałam, że mnie przewiało i że zaraz przejdzie, następnego dnia dołączył się ból z tyłu szyi. ból promieniuje na tył głowy (dostałam też migreny - ból na czole), oraz na górną część pleców. karmię piersią, czy mogę stosować volateren emulgel lub naproxen na bolące miejsca? zażywałam paracetamol, na chwilę wytłumiał ból, ale potem on znów wracał. już nie mogę wytrzymać z tym bólem, proszę o pomoc

Proszę zgłosić się do lekarza a nie leczyć na własna rękę.

Leki stosowane miejscowo wchłaniają się w niewielkim stopniu do krwiobiegu, jedne więcej inne mniej. Proszę przeczytać na ulotce czy lek nie jest przeciwwskazany podczas karmienia piersią.