Bóle ud i okolicy pach

Witam. Od jakiegos czasu doslownie boli mnie cialo tzn w miejscach takich jak uda ( tylna czesc, rece tez od tylu) uczucie jest takie jakbym byla poobijana, ale nie mam zadnych siniakow nic i nie uderzylam sie. Oraz bola mnie miejsca wokol pach ( nie same pachy). Prosze o porade co to moze byc poniewaz pytalam lekarzy i lekcewazyli to a ciezko zyc jak czlowiek sie tak czuje jak czuje...

Lek. Katarzyna Szymczak

Wskazana diagnostyka, morfologia, tsh, glukoza, może to być także objaw choroby reumatycznej.
Pozdrawiam