Ból jajników i cysty oraz bóle węzłów chłonnych

od jakiegos czasu bola mnie jajniki nawet w nocy jak sie przekrecam bo spie czesto na brzuchu az pralizuje mnie ten bol czasami tez w dzien bolą... robiłam usg i wyszło ze cysty mam dwie na jednym jajniku i jedna na drugim ale ze młoda jestem lekarz stwierdził wiec to normalne... teraz od jakiegos czasu bardzo bola mnie wezły chłonne pod pachami szczególnie lewa:((( te wezły mnie nie pokoją....

Owy ból w Pani ciele spowodowany jest nagromadzeniem toksyn w wymienionych miejscach, oraz z jakiejś przyczyny, braku możliwości pozbycia się ich z organizmu. Organizm upycha toksyny w tych lokalizacjach z nadzieją na przyszłościową możliwość neutralizacji, pracuje jednak nad nowymi, które człowiek dorzuca non stop.