Komplikacje i silne bóle przy przeziębieniu

Dzien dobry mam takie UKMi dowiedzialam sie po 38 latach ,ale mialam bardzo silne bole przy przeziebieniu i jak chodz troche jestem podziebiona bardzo mi to dokucza,lekarz specjalista powiedziala ze musze zrobic z tym porzadek ,a lekarz rodzinny twierdzi ze moge z tym zyc ,wiec bardzo prosze o porade ,bo jak czlowiek nie spi 4 noce z bolu to niewiem czy da sie z tym zyc,bardzo dziekuje

Witam. Poszerzenie układów kielichowo-miedniczkowych nerek może być wynikiem różnych schorzeń układu moczowego. Sugeruję wdrożenie specjalistycznej diagnostyki i leczenia pod kierunkiem lekarza urologa.