Bóle w lewej części brzucha i uczucie utraty przytomności

Od kilku miesięcy boli mnie w lewej części brzucha Nie jest to ciągły ból.Mam cały czas nudności. Rano jak wstanę to w ciągu godziny potrafię być 3 razy ze stolcem. Jak coś zjem to mam ciągłe bardzo śmierdzące gazy. Czasem czuję się jak bym miała zaraz zemdleć Badanie krwi z rozmazem- wszystko w normie Badanie moczu- wszystko w normie Test na helicobakter ujemny Usg jamy brzusznej- wszystko prawidłowe Co to może być gdzie sie z tym zwrócić. Nie potrafię normalnie funkcjonować

Aleksander Ropielewski

Proponuję kontakt z internistą, objawy nie są charakterystyczne i mogą wynikać z niewydolności trzustki lub uchyłkowatości jelita grubego.