Jak leczyć bóle żołądka i śmierdzące gazy?

Witam mam 26 lat 2 lata temu miałem operacje wrzoda z ostrym przebiciem jelita grubego od jakiegoś czasu źle się czuje ogólnie to nie mam zgaga itd ze coś by skazywalo na żołądek miałem robione gastro i wykazało zapalenie żołądka ale od jakiegoś czasu boli mnie brzuch wyprurzniam się na siłę twardym stolcem mam śmierdzące gazy boli mnie po prawej stronie koło żołądka a ja ciągle myślę że to żołądek badania trzustki i wg wątroba itp wszystko dobrze nie wiem co robić gdy piję siemię lniane ból przechodzi ale mam śmierdzące gazy czuje się pełny i jelita źle pracują co to może znaczyć pomocy nawet jak wypije kawę ból ustaje ale nawet po kawie juz nie biegnę do toalety

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna diagnostyka gastroenterologiczna prosze koniecznie zgłosić się do lekarza rodzinnego