Bóle w mięśniach, kościach i stawach oraz osłabienie

WITAM MAM BÓLE W MIĘŚNIACH KOŚCIACH I STAWACH OD PONAD 2 MIESIECY JESTEM OSŁABIONY SZCZEGÓLNIE Z RANA MAM PRZERYWANE NOCNE SNY ROBIŁEM CK MORFOLOGIE Z PEŁNYM ROZMAZEM GRANULKOCYTÓW WCZESNIEJ TYLKO BYŁ STAN ZAPALNY POTEM MORFOLOGIA DOBRZE WYGŁĄDA ALE TAK JAK BY COŚ MI W MIĘSNIA SIE WKRECIŁO JADŁEM TATAR WIEPRZOWY CZESTO DOSC ZE SKLEPU

Lek. Tomasz Budlewski

Bez badania pacjenta trudno określić, na pewno wymaga Pan dalszej diagnostyki, konieczna jest wizyta u lekarza POZ i dalsze badania.