Bóle w mostku i kłucie w piersiach

Mam bóle w mostku . Kłucie w piersiach . Wczoraj byłam na SORze na Wołoskiej . W badaniach jakie mi zrobiono CK Kinaz kreatynowa mam 243IU/I , CK MB aktywność 30 IU/I . Troponina 0,00 ng/ml . Białko ostrej fazy 0,2mg. Odesłano mnie do domu po 10 godzinach .Dziś ból się nasilił . Lekarz stwierdził , że wyklucza zawał .Co ja mam zrobić . Proszę mi pomóc Danuta K.

Lek. Marta Gryszkiewicz

Zaostrzenie bólu powinno być ponownie skonstruowane. Bardzo ważne jest badanie EKG. Proszę iść do lekarza POZ. Jeśli ten oceni stan jako zagrażający wystawi skierowanie do szpitala.