Bóle w obrębie brzucha i pleców

Witam Bardzo źle się czuję w obrębie brzucha i pleców boli bardzo. 500znaków to za mało by opowiedzieć od czego i kiedy się to wszystko zaczęło, dlatego pozwolę sobie wkleić link do mojego listu http://zapodaj.net/f6c5feb556fec.jpg.html Bardzo proszę o pomoc w mojej sprawie Pozdrawiam!

Aleksander Ropielewski

Bardzo mi przykro, ale mnogość i małą specyficzność opisywanych przez Panią dolegliwości nie pozwalają mi jednoznacznie odpowiedzieć na pytanie odnośnie ich przyczyny i sposobu leczenia, a nie chcę stawiać bezpodstawnych podejrzeń.