Bóle w odcinku lędźwiowym podczas biegania i bóle brzucha

witam. mam bole w odcinku ledzwiowych podczas biegania bole brzuca pilki nawet nie moge kopnac jaka moze byc tego przyczyna?

Judyta Samul-Jastrzębska

Witam. Przyczyn bólów w odcinku lędźwiowym jest wiele. W celu określenia przyczyny wymagają badania lekarskiego. Na początek sugeruję udać się do lekarza rodzinnego, który zbada Pana i zleci odpowiednie badania. Bóle mogą wynikać z obciążenia kręgosłupa, ucisku na nerwy. Dolegliwości w tej lokalizacji mogą mieć też związek z kamicą nerkową. Promieniują wtedy często do ud, występuje uczucie parcia na mocz, mogą towarzyszyć bóle brzucha, nudności, wymioty. Pomocne może być wykonanie badanie Rtg odcinka lędźwiowego kręgosłupa czy USG brzucha. Pozdrawiam