Bóle w okolicy pięty po intensywnym biegu

Witam, od jakiś dwóch tygodni po dosyć intensywnym biegu na bieżni miewam pobolewania w okolicy pięty (stopa lewa). W tym czasie udało mi się wykonać rtg które nie wykryło żadnych ostróg piętowych w obydwu stopach. Dodam, że ból jest dosłownie sekundowy, pojawia się i znika czasem podczas chodzenia, czasem bez obciążania stopy. Czym to może być spowodowane ? Jakie są zalecenia wobec czegoś takiego ? Pozdrawiam

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowny Panie, być może doszło do przeciążeniowego urazu struktur aparatu wiązadłowego. Proszę udać się do ortopedy, który Pana zbada i wykona badanie USG. Pozdrawiam.