Co oznacza ból pięty u 39-latki?

Witam,od pewnego czasu mam bardzo bolesną pięte w okolicy bocznej prawej stopy. Ból nasila się kiedy chodzę,boli również gdy normalnie dotykam placami boku pięty od środka stopy. Kiedy próbuje zginąć stopę w górę lub w dół bardzo boli,jakby miało coś pęknąć. Bardzo mi to dokucza,zwłaszcza po długiej 12godzinnej zmianie w pracy

Lek. Wojciech Zygmunt

Polecam wizytę u ortopedy. Problem może być związany z występowaniem ostrogi piętowej lub choroby Lederhose'a, ale wyjaśni to tylko wizyta u lekarza. Pozdrawiam i życzę zdrowia.