Bóle w podbrzuszu, pochwy i pachwin - co to może być?

Mam 44 lata, jestem po usunięciu jajników i macicy. Od czterech lat mam bóle pochwy i pieczenie oraz bóle pachwin. Czuję, że moje nogi są coraz słabsze. Ciągle jakiś dyskomfort. Ginekolog twierdzi, że jest wszystko w porządku, gdzie mam szukać jakiejś pomocy i u kogo? Bardzo proszę o pomoc.

44 LAT ponad rok temu

Morwa biała - idealna dla diabetyków i chorych na nerki

Morwa biała została przywieziona do Polski w latach pięćdziesiątych jako przysmak jedwabników. Jednak dopiero po latach doceniono jej zdrowotne właściwości. Wyciąg z owocu morwy działa przeciwbakteryjnie i odrobacza nasz organizm. A picie ekstraktu z liści morwy osłabia tworzenie się neurotoksycznych związków, które odgrywają znaczącą rolę w powstawaniu choroby Alzheimera. Morwa powoduje ograniczenie wchłaniania cukrów ? zmniejsza więc produkcję tłuszczu i odkładanie się tkanki tłuszczowej. Wyrównuje też poziom cukru we krwi, dlatego jest polecana diabetykom. Owoce morwy mają działanie przeciwgorączkowe i moczopędne. Podobnie jak jeżyny zawierają cukry, witaminy i minerały, dlatego warto je pić przy anemii, przeziębieniach, miażdżycy i chorobach nerek.

Redakcja abcZdrowie
82 poziom zaufania

Szanowna Pani!

Zważywszy na historię chorobową oraz zgłaszane dolegliwości właściwym specjalistą wydaje się właśnie ginekolog. Proszę pamiętać, że jeśli mimo zapewnień jednego lekarza odczuwa Pani znaczny dyskomfort, zawsze może Pani poradzić się innego ginekologa.

Pozdrawiam serdecznie

Redakcja abcZdrowie.pl to zespół doświadczonych i zaangażowanych osób, z których wielu to eksperci z dziedziny medycyny, dla których dbałość o zdrowie to priorytet.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty