Bóle w stawach i napięcie w mięśniach

Witam, Cztery lata temu (obecnie mam 18) zaczęło się "strzelanie"i ból w łopatce, później w biodrze (głównie prawa strona ciała) z czasem boli coraz mocniej, również kostki, nadgarstki. Często czuję napięcie mięśni w udach, któremu towarzyszy ból. Lekarz zlecił tylko badanie krwi, które nic nie wykazało, miałam 10 zabiegów ultradźwiękami i polem magnetycznym, bez poprawy. Ortopeda powiedział, że nie wie co to może być, aktualnie chodze do fizjoterapeuty ale również bez efektów. Co to może być?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proszę koniecznie udać się do lekarza reumatologa.