Bóle w szyi po ćwiczeniach klatki piersiowej

Trening brzucha podnioslem kilka razy klatke piersiową z ziemi go góry jak to bywa przy napinaniu miesni brzucha i po kilku fazach zaczelo mi coś bolec w szyji po chwili nie mogłem przełknąć sliny dziwny bol i dyskomfort miewalem już dziwne bole z ta szyją ale alergolog powiedzial ze wszystko ok doppler tętnic szyjnych tez ok odrazu przy doplerze sprawdził tarczyce i nic nie powiększone czy to nerwica jeszcze jak biegam boli klatka z prawe strony i podchodzi cos do gardla muszę szybko przerywać

Z punktu widzenia psychologa - proszę sprawdzić (zapytać siebie) czy nie wykonuje Pan ćwiczeń fizycznych zbytnio forsując siebie, nie słuchając sygnałów organizmu. To bardzo istotne, by na co dzień pamiętać o uważności na siebie i na sygnały z ciała.