Przybieranie na wadze, chora tarczyca, zmiany skórne, wypadanie włosów, nudności, wzdęcia i bóle klatki piersiowej

Od ponad dwóch lat zmagam się z całą masą dolegliwości ,jestem bardzo osłabiona.Przybrałam na wadze po otrzymaniu jodu radioaktywnego z powodu chorej tarczycy ale mam też zmiany na skórze (twarz),włosy wypadają,skóra swędzi,boli mnie po lewej stronie okolice żeber brzuch po wypiciu nawet wody jak balon ,mdłości nie do wytrzymania dziwne kłucia w całym ciele (szpilki) łącznie z głową .Klatka piersiowa ściski bolesne (może serce) mdłości .Ból od żeber jest rozlany aż pod lewą łopatkę.Co robić?

Po leczeniu jodem radioaktywnym tarczyca jest wprowadzana w niedoczuynność i należy odpowiednio suplementować hormony. Mam nadzieję, że otrzymuje Pani Euthyrox - jeżeli tak , proszę porozmawiać z endokrynologiem i zastanowić się czy dawka leku jest prawidłowa. Należy wykonać oznaczenie poziomu hormonów tarczycy we krwi oraz z badań dodatkowo poziom transaminaz - ASPAT , ALAT oraz bilirubine aby ocenić czynność wątroby. Zastanowić się czy nie ma choroby wrzodowej i refluksu zoładkowo- przełykowego( bołe w nadbrzuszu i w kl piersiowej)