Bóle wejścia do pochwy i problemy z pęcherzem

Zawsze mialam problemy z pecherzem. Juz jako mala dziewczynka lekarz badal mi posiew moczu i zapisywal furagin. Od jakiegos miesiaca znowu jest problem, tylko tym razem jest troche inaczej. Boli mnie wejscie do pochwy, szczegolnie po oddaniu moczu. Bolą mnie lędzwia. Swędzi mnie srom i odbyt. Wyniki moczu prawidlowe. Zauwazylam, ze problemy zazwyczaj pojawiaja sie podczas owulacji I trwaja do okresu. Potem ustepuja. Podczas transweru in vitro tez strasznie bolal mnie caly brzuch.

Lek. Katarzyna Szymczak

Wskazana kontrola u ginekologa, objawy mogą wskazywać na infekcje intymna.
Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się do lekarza ginekologa, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć