Bóle wokól pasa i gazy w brzchu

mam taki problem - od jakiegoś czasu obserwuje u siebie bóle wokół pasa, czasem przelewanie, czasem gazy, ostatnio jakiś kłujący ból z lewej strony brzucha, stolce przewaznie rzadkie....czego to moga byc objawy - za odp dziękuje

Lek. Tomasz Budlewski

Przyczyn tego rodzaju bólów może być bardzo dużo. Konieczne jest badanie lekarskie. proszę w pierwszej kolejności udać się do lekarza rodzinnego. Po badaniu będzie możliwe określenie konieczności lub nie dalszego postępowania diagnostyczno lecznicze.