Bóle zębów po uzupełnieniu braków zębowych mostem

Opisuję ponownie,dokładnie i bardzo proszę o radę. Zrobiłam most porcelanowy. Wcześniej zęby zostały wyleczone pod mikroskopem i dwa usunięte. Most zaczyna się od górnej lewej trójki do końca prawej strony- 9 koronek.Zęby moje na których usytuowany jest most to lewa 3 i 2 oraz prawa 3 i 6. Pozostałe to mosty, bo braki w uzębieniu to dwie 1,prawa 2,4 i 5. Niestety nie mogę jeść prawą stroną.Jedzenie powoduje ból i uczucie drętwienia.Stomatolog wyjaśnia, że most jest duży i występują przeciążenia.

Witam, rzeczywiście most jest rozległy ale nie powinien sprawiać poważniejszych problemów. Może w jednym punkcie występuje podwyższenie i to powoduje przeciążenie zęba filarowego, stąd ból. Proszę zgłosić się do gabinetu albo skorzystać z porady innego dentysty w gabinecie. Pozdrawiam i życzę powodzenia