Bóle żołądka i Helicobacter pyroli

Witam od dwóch miesięcy mam bóle zoładka po wizycie u lekarza stwierdzil ze jest to zapalenie sciany zoladka i zapisal mi omeprazol. Ciut pomoglo ale bol rzadszy ale pojawial sie na kolejnej wizycie zrobiono mi test na obecnosc helicobacter pyroli i wyszedl pozytywnie wiec dolaczono dwa antybiotymi i dotychczasowy lek ale ciagle robi mi sie slabo jestem zmeczona senna teraz zrobiono mi badania i z krwia nie jest dobrzea powiem ze 4 miesiace temu mialam robione badania i wszystko bylookcoiedzieje

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Niestety, nie napisała Pani czego dotyczą nieprawidłowości w badaniach krwi. Proszę ściśle stosować się do zaleceń lekarza prowadzącego. Stosowanie się do zaleceń lekarza pomoże w szybszym powrocie do zdrowia.