Bóle żołądka, nerwowość, pocenie się, biegunki

Proszę o pomoc od wielu lat ma kłopoty z biegunkami szczególnie w pociągu jak jadę do racy, pomyśle o tym i się zaczyna.Co jakiś czas ma jazdy z żołądkiem żółty nalot, bóle żołądka , jestem strasznie nerwowa, pocę się , i starszny strach przed tym ze mam jakoś okropną chorobę.Boje sie iść do lekarza.Co ja mam dalej robić bo zwariuję.

I nie ma na co czekać - stresować się przed wizytą u lekarza będzie Pani tak czy siak, ale im szybciej Pani pójdzie, tym szybciej będzie to Pani miała za sobą :)

Pozdrawiam!