Nerwica a lęki, bóle żołądka i myśli samobójcze

Witam.Siedem lat temu miałam stwierdzoną nerwicę (nie podjęłam żadnego leczenia). Teraz mam lęki, bóle,żołądka,problemy z oddychaniem,myśli samobójcze.Jestem pod opieką lekarza rodzinnego, dzięki lekom jakoś funkcjonuję.Chcę iść do psychiatry na prywatną wizytę.(Na bezpłatną wizytę muszę czekać co najmniej 2 miesiące).Jestem na etapie zbierania pieniędzy.Chciałabym uzbierać na parę wizyt.W jakim odstępie czasu te wizyty się odbywają?Można się umówić np.miesiąc po pierwszym spotkaniu?

Witam serdecznie.
Wizyty u specjalisty uzależnione są od indywidualnego stanu psychicznego pacjenta. Oczywiście w przypadku prywatnych wizyt może się Panu umówić dopiero za miesiąc. Specjalista powinien również wystawić odpowiednie zaświadczenia dla lekarza rodzinnego, w którym poinformuje go o wdrożonym postępowaniu oraz udzieli wskazówek odnośnie postępowania w przypadku gdyby miała Pani problem z konsultacją specjalistyczną.

Dzień dobry!

Jeśli wybiera się Pani do prywatnego gabinetu lekarza psychiatry, może Pani uprzednio zadzwonić i zadać tych kilka organizacyjnych pytań. Zazwyczaj jednak trudno o odpowiedź na nie, bez osobistego spotkania i poznania Pani oraz dolegliwości, charakteru choroby. Proszę również rozważyć spotkanie z psychologiem. W wielu miejscach terapia jest bezpłatna i czas oczekiwania stosunkowo krótki.

Pozdrawiam!