Jak skorzystać wizyty psychiatry lub psychologa bez ubezpieczenia?

Witam chciałabym pójść do psychiatry oraz psychologa, ale nie mam ubezpieczenia. Na prywatne wizyty mnie nie stać mam 18 lat chodzę zaocznie do gimnazjum i nie mam nikogo kto może mnie ubezpieczyc. Co mogę zrobić?

Witam
Proszę się zgłosić do najbliższej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej i umówić się na wizytę do psychologa. Wizyta jest bezpłatna.Podczas spotkania psycholog udzieli niezbędnej pomocy i w razie konieczności zaproponuje terapię psychologiczną także bezpłatną. Poradnia obejmuje swoim zasięgiem dzieci i młodzież do 25 roku życia.
Pozdrawiam
Anna Szyda