Bóle żołądka przy chorobie lokomocyjnej

Witam. Od dłuższego czasu doskwiera mi żołądek.mam chorobę lokomocyjną i hiperbilirubinemię.Gdy jestem w domu albo wyjdę do sklepu czy chcę gdzieś pojechać to od razu chce mi się wymiotować mam tachykardie drżą mi ręce i dopada mnie szczękościsk i czasem rozwolnienie. Interniści na IP nie pomogli mi, psychiatra przepisuje leki ale nie pomagają. Chcę się wybrać na gastroskopię w znieczuleniu ale nie mogę ruszyć się z domu przez te dolegliwości. Jak mogę temu jakoś zaradzić?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości najprawdopodobniej mają podłoże psychogenne. Wskazana jest wizyta kontrolna u lekarza psychiatry.