Choroba lokomocyjna i złe samopoczucie

Witam. Zaczął się rok szkolny, a ja nie czuję się najlepiej. Chodze do 1 klasy technikum tzn . byłam na rozpoczęciu ale 2 dni przelezalam w domu. Zacznę od tego że mam chorobę lokomocyjna a szkola jest daleko. Od dwóch dni mam nudności ale nie wymiotuje oraz cały czas płaczę i boli mnie też żołądek. Nie wiem co mi jest. Biore syrop na uspokojenie (neospasmina) ale nie pomaga. Moge też dodać że nie ma to chyba związku ze stresem bo w połowie wakacji zdarzyło mi się to samo. Prosze o pomoc.
KOBIETA ponad rok temu

Witam. Opisane objawy (oprócz choroby lokomocyjnej) rzeczywiście nasuwają podejrzenie reakcji stresowej - być może czynnikiem stresogennym nie jest w tym przypadku szkoła? Sugeruję wizytę u lekarza poz który przeprowadzi bezpośrednie badanie i w sposób jednoznaczny określi przyczynę dolegliwości.