Choroba lokomocyjna po podróży autobusem

Witam, wczoraj bardzo duzo podrozowalam autobusem przez co po jakims czasie pojawila sie choroba lokomocyjna chec wymiotow oraz bol glowy niestety te dolegliwosci trwaja dalej, nie wymiotowalam ale jest mi ciezko bo czuje jakby w klatce cos tam sie zastalo. Takie mam wrazenie. Wzielam ma smecte za niedlugo kolejna, jestem na tabletkach anty a konkretniej na yaz. Czy smecta wplynie na zabezpieczenie? Dlugo bede chodzila z checia wymiotowania?

Renata GrzechociĹska

Trudno odpowiedzieć ile dni będzie trwało takie uczucie, jeśli według Pani trwa już dosyć długo proponuję udać się do lekarza rodzinnego.