Bóleści zęba leczonego kanałowo

Witam. Miesiąc temu pojawił się ból zęba leczonego kanalowo 3 lata temu. Wybrałem się do dentysty z innego miasta. Miałem reendo zęba 46 pod mikroskopem, gdyż były nie wypełnione kanały oraz nieprawidłowo założony ćwiek. Jestem tydzień po reendo, ból jest okropny-samoistny promieniujący do ucha, głowy i potylicy. Od 2 dni przyjmuje antybiotyk Dalacin C. Ćwiek nie został w całości usunięty... Czy jest możliwe ponowne reendo? Czy resekcja lub ekstrakcja? https://zapodaj.net/08b2720a84a35.jpg.html

Zdjęcie RTG wskazuje na brak możliwości wykonania resekcji;można próbować ponownie przeleczyć kanały,ale efekt jest wątpliwy.Jeżeli ból będzie się utrzymywał nie będzie innego wyjścia jak usunięcie zęba.