Bolesne wypryski na pośladkach u 28-latki

Witam, Mam problem z coraz to nowymi wypryskami na posladkach jak i na wewnetrznej stronie ud. Wypryski na udach so bardzo bolesne, do tego stopnia ze nie moge siedziec. Dodam ze zaczela sie to od wakacji w Egipcie, i stosowalam rozne kremy zeby sie tego pozbyc. Dodatkowo, biore prysznic 2 razy dziennie, przemywam miejsca srodkami na pryszcze itp. peelingi, oklady z aspiryny, nic nie jest skuteczne. Co moge zrobic?

Witam
Proponuję skonsultowanie problemu z dermatologiem,
który po obejrzeniu problemu zastosuje odpowiednie leczenie.
Pozdrawiam serdecznie

Najlepszą rzeczą jaką może Pani zrobić to zapisać się i pójśc na konsultacje do dermatologa. Takie rzeczy jak aspiryna nie działają na zmiany krostkowo grudkowe!!!