Wypryski i zmiany skórne na ramionach i plecach

Witam. Od prawie roku, zaczęły pojawiać mi się, w niewielkiej ilości, wypryski na ramiomach i plecach. Niektóre da się wycisnąć bez problemu, a niektóre tkwią pod skórą. Każdorazowo, po wyciśnięciu, pozostaje zaczerwienienie lub blizna. Biorę prysznic dwa razy dziennie, oczyszczam skórę tonikiem, od niedawna zacząłem wcierać krem nawilżający. Dodam, że widoczne rezultaty, przynosiło jedynie nacieranie pryszczy witaminą E(roztwór Medana). Posiłki w różnych godz. i nie zróżnicowane. Biorę Centrum

Witam. Opisane zmiany na skórze mogą być spowodowane tendencją do nadmiernego pocenia się skóry. Proszę spróbować stosować do mycia ciała drobnoziarniste peelingi. Warto również dbać o zdrową, zbilansowaną dietę i suplemenować witaminy z grupy B oraz witaminę A i E.

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.

www.lenartowiczclinic.pl