Bolesne wypryski na pośladkach, z których wypływa ciecz, krew lub ropa

Mam problem z wypryskami na pośladkach, występują one średnio co miesiąc są dość duże i bolą, zwłaszcza przy siedzeniu, wcześniej wyciekała z nich biała ciecz lub ropa a ostatnia tzw przeziębiona krew, co to może być?

Witam. Opisane zmiany mogą mieć charakter ropni, które powstają na skutek nieprawidłowej higieny, tendencji do nadmiernego pocenia się a także chorób predysponujących jak cukrzyca czy niewydolność nerek. Sugeruję wizytę u dernatologa który obejrzy zmiany.

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.

www.lenartowiczclinic.pl