Bolesność bioder, kręgosłupa a wypuklina

Dzień Dobry. Darek z Sieradza z tej strony. Mam 36lat i problemy z kręgosłupem lędźwiowym a mianowicie najbardziej odczuwam bóle w biodrach, najczęściej lewej strony biodra. Przez to mam spore trudności w poruszaniu się. W mojej mieścinie postawiono diagnozę że mam wypuklinę i skierowali mnie na rehabilitację która mi nie pomogła. Chciałbym się dowiedzieć czy byłaby możliwość zapisania się do innego lekarza ortopedy w Łodzi? Chciałbym poznać też opinie innych lekarzy na temat mojej choroby.

Aleksander Ropielewski

Jest taka możliwość. Konieczne jest uzyskanie skierowania do specjalisty o lekarza POZ.