Ból kręgosłupa i bioder oraz RTG kręgosłupa
Od miesiąca okropny ból w krzyżach i biodrach, opis zdjęcia r.: Spłycenie lordozy lędźwiowej, kątowe ustawienie kości krzyżowej. Na poziomie L4/5 widoczny kręgozmyk przedni 1. stopnia na podłożu zmian zwyrodnieniowo-wytwórczych w stawach międzykręgowych. Osteofity na przednich i bocznych krawędziach trzonów kręgowych lędźwiowego odcinka kręgosłupa. Czy to powoduje ten ból? Co to jest? I do jakiego lekarza z tym się udać? Skierowanie miałem od lekarza rodzinnego, on nie wie co z tym zrobić.

MĘŻCZYZNA, 60 LAT ponad rok temu
Lek. Katarzyna Szymczak
79 poziom zaufania
Opisane zmiany mogą być przyczyną Pana dolegliwości, radziłabym udać się do neurologa, który określi odpowiednie leczenie, być może rehabilitację czy zabiegi fizjoterapeutyczne.
Pozdrawiam