Bolesność brzucha a stres i cesarskie cięcie

witam, od kilku miesięcy miewam bóle w lewym dolnym boku brzucha. nie są to jakieś mocne bóle ale jednak są dokuczliwe, chciażby dlatego że nie wiem od czego i to stresuje. dodam, że od 9 mcy mam dziecko i często je noszę na rękach a swoja wage ma. jestem po cesarskim cięciu i aktualnie biorę tabletki anty.

Renata GrzechociĹska

Witam.
Przyczyną bólu brzucha mogą być zrosty spowodowane operacją, należy oczywiście wykluczyć inne przyczyny dlatego proponuję udać się do lekarza rodzinnego i wykonać USG jamy brzusznej oraz narządu rodnego.
Pozdrawiam