Bolesność głowy, gorączka a szkarlatyna u dziecka

Witam córka 7 lat w sobotę źle się poczuła i bolała ją głowa.Pod wieczór miała stan podgorączkowy. Nad ranem ok god 5 miała goraczkę 38,5.Kilka dni wczesniej miała styczność jak sie potem okazało z dzieckiem chorym na szkarlatynę.W niedziele poszłysmy na pogotowie lekarka stwierdziła wirusa nie ma żadnych innych objawów po podaniu Nurofenu przechodzi jej tylko jak środek przestanie działać goraczka wraca.Podaje jej Neosine martwie sie czy mam jeszcze czekać czy udać sie ponownie do lekarza.

Lek. Tomasz Budlewski

Jeżeli objawy nadal się utrzymują Proszę koniecznie udać się z dzieckiem do lekarza pediatry.