Bolesność głowy, senność a migrena

Witam. Ciągle boli mnie głowa, cały czas praktycznie chce mi się spać. Czy to migrena?

Lek. Katarzyna Szymczak

Abz odpwiedzieć na to pytanie konieczne jest dokładniejszy opis Pani doelgliwości (charakter bólu, natężenie, czynniki wywołujące, czynniki łagodzące, objawy towarzyszące: światłowstręt? mroczki przed oczami? itd) oraz badanie lekarskie, dlatego radzę udać się do lekarza.
Pozdrawiam