Bolesność i krwawienie podczas wypróżniania się

Witam mam 35 lat.Od miesiąca odczuwam bol przy załatwianiu się i krwawie.Proszę o udzielenie wyczerpującej odpowiedzi na temat nazwy i leczenia tej choroby. Z gory dziękuje.

Prawdopodobnie ma Pani hemoroidy. Proszę zgłosić się do chirurga-proktologa, który wykona rectoskopię i dokładnie oceni Pani problem. Do tego czasu celem łagodzenia dolegliwości może nabyć Pani w aptece czopki lub maści dostępne bez recepty, zawierające substancje przeciwbólowe i przeciwzapalne.