Bolesność i nabrzmienie stopy a odpowiednie działania

Witam ,mam 39 lat jestem kobietą. Od około 2 tygodni dokucza mi uporczywy ból stopy ,objawia się to lekkim nabrzmieniem stopy(góra)gdy wsaję rano aż nie mogę na nią stanąć ,to samo się dzieje gdy siedzę i wstanę w ciągu dnia lu gdy jadę autem dłuższy czas ból pojawia się podczas nacisku stopy na podłoże nie wiem co robić bo trochę to mnir zaniepokoiło ,nigdy nie miałam podobnej dolegliwości tym bardziej ,że to tylko lewa noga . Proszę o porade co powinnam zrobić pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

być może przyczyna jest uraz, jakieś nadwyrężęnie, jeśli objawy nie ustąpią proszę udać się do lekarza