Bolesność jajnika promieniująca do nogi

Witam, od 3 dni odczuwam bój jajnika, który promieniuje do nogi. Dodatkowo dzisiaj zaczęło mnie bolec podbrzusze i rano zaobserwowałam krew ze śluzem (jednorazowo jak na razie). Do tej pory nie było żadnej wydzieliny. Okres mi się spóźnia już z tydzień. Myślałam, że to przez stres. Ciąża wykluczona. Mam cykle 29-32 dniowe. Przeważnie bolesne w 1-2 dniu. Niekiedy obserwuje brązowe plamienia pod koniec miesiączki albo w środku cyklu. Czy możliwe że mam torbiel na jajniku ?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proszę udać się do lekarza ginekologa.