Brązowo-żółty śluz, ból podbrzusza i kłucie jajnika po współżyciu

Cykle mam 28 dniowe okres trwał od 25.11-27.11, 27 i 29.11 kochałam się z chłopakiem a 30.11 z rana zauważyłam trochę lepkiego brązowo-żółtego śluzu, wieczorem zaczęło pobolewać mnie podbrzusze i kłuć prawy jajnik ból jajnika odczuwam juz 4 dzień przeważnie pod wieczór sie nasila a w ciągu dnia jest taki ćmiący Nigdy wcześniej tak nie miałam nie wiem co to może być proszę o pomoc od 2 lat stosuje antykoncepcje hormonalną ale dopiero od 4 miesięcy współżyje może to ma z tym związek bo juz nie wie

Lek. Magdalena Pikul

Diagnostyka w opisanym przypadku wykracza poza możliwości internetowe. Proszę zgłosić się do poradni ginekologicznej.