Bolesność klatki piersiowej a prawidłowy puls i ciśnienie krwi

Witam serdecznie mam takie pytanie od kilku dni boli mnie klatka piersiowa a dokładnie lewa strona mam arytmie serca,, mierze ciśnienie i wszystko jest ok puls 70 a ciśnienie 120na80 nie wiem skąd takie, bóle proszę o odpowiedź zaczynam się martwić mam 32 z góry dzięki

Magdalena StusiĹska

Jeżeli ból nie będzie ustepował, promieniował do barku lub się nasilał- należy skonsultować się z lekarzem. Przyczyn bólu może być wiele- nie tylko sercowych.