Bolesność kręgosłupa i bioder po urodzeniu dziecka

wita sercecznie ,od urodzenia syna tj 4 lata ,dwa trzy razy w mcs pojawiają się uporczywe bóle dolnej części kręgosłupa a jeszcze mocniej dokuczliwe bóle bioder ,czasem nawet nie daje rady chodzić,jeżdże dużo na rowerze ciągle jestem w ruchu,raz miałam nastawianie pomogło na ok 8 msc potem ból pojawił się od nowa...boli jak długo stoje w miejscu lub jak się schylam ..czy mogę liczyć na jakąś podpowiedz czym jest to spowodowane? dziękuje..

Lek. Katarzyna Szymczak

Najprawdopodobniej ból wystepuje z powodu zmian w kręgosłupie, radziłabym wykonać rtg ewentualnie rezonans odcinka L-S, jeśli uwidoczniona zosostanie przepuklina krązka miedzykręgowego oznacza to, ze dolegliwości będą nawracać co jakiś cza, można je łagodzić rehabilitacją oraz lekami przeciwzapalnymi.
Pozdrawiam