Bolesność krocza, nerki po zabiegu URS

Witam we wtorek mialam zabieg URS kamien w nerce lewej 12mm dzieki temu ze lekarz go rozkruszyl kamien udalo sie w jakiejs czesci go usunac ale jakas czesc wrocila sie do nerki zalozyli mi sonde Dj na 6tygodni ale od wczoraj mnie boli krocze i lewa noga i troche nerka pobolewa i nie wiem czy to sa objawy nieporzadane ? Prosze o odpowiedz pozdrawiam

Lek. Katarzyna Szymczak

Njaprawdopodobniej sa to objawy przedostawania się kamienia przez moczowód, który jest wąski, dlatego przedostajacy kamień wywołuje ból.
Pozdrawiam